sisoft

Sisoft - O nas

Historia

Początki naszej działalności datują się na rok 2006. W pierwszych latach naszej działalności specjalizowaliśmy się we wdrażaniu technologii wykorzystywanej do szyfrowania danych, oraz monitorowania i zabezpieczania infrastruktury. Dziś dbamy o bezpieczeństwo informacji największych organizacji w kraju. 

//sisoft.pl/wp-content/uploads/onas-1.png//sisoft.pl/wp-content/uploads/onas-ukosnik.png//sisoft.pl/wp-content/uploads/onas-srednik.png

Doświadczenie na wielu obszarach technologicznych oraz dydaktycznych pozwala nam przeprowadzać wiarygodne analizy zabezpieczeń wykorzystywanych w przedsiębiorstwach. Zdobyta wiedza umożliwia nam przeprowadzanie ukierunkowanych szkoleń mających na celu budowanie świadomości zagrożeń wśród pracowników i managerów.

SISOFT - nasza oferta//sisoft.pl/wp-content/uploads/onas-quote.png

Nasza oferta

Swoje usługi kierujemy głównie do firm. Oferujemy usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa informacji. Opracowujemy strategie zabezpieczeń i przeprowadzamy szkolenia mające na celu podniesienie poziomu świadomości wewnątrz przedsiębiorstwa. Testujemy poziom bezpieczeństwa przeprowadzając audyty i analizy. Każde nasze działanie jest zwieńczone obszernym raportem opisującym wykryte zagrożenia oraz posiadającym opis proponowanych przez naszych specjalistów zmian. Jesteśmy po to abyś Ty mógł skupić się głównie na rozwoju swojej firmy. Każdego dnia jesteśmy do Twojej dyspozycji. Każdego dnia możesz liczyć na naszą pomoc i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa.

Analizujemy bezpieczeństwo

Doskonale wiemy jak wiele danych przetwarzają dziś duże przedsiębiorstwa i jak ważne jest ich skuteczne zabezpieczenie. Wyciek danych może kosztować Cię utratę klientów, kary finansowe oraz narażenie dobrego wizerunku Twojej firmy w oczach kontrahentów. Jest to czarny scenariusz, którego chce uniknąć każdy właściciel szanującej się marki. Jeśli cenisz dobre imię swojej firmy, musisz również zadbać o prawidłowe zabezpieczenie swojej infrastruktury. Nasi specjaliści pomogą Ci zadbać o to co najważniejsze. Przeprowadzając szczegółową analizę bezpieczeństwa wykryjemy wszystkie nieprawidłowości i przygotowujemy gotowe rozwiązania, które należy wdrożyć, aby uniknąć najgorszego.

Audytujemy Twoją firmę

Sprawnie funkcjonująca firma to taka, która posiada skutecznie rozpisane procedury. Mowa tutaj przede wszystkim o procedurach dot. bezpieczeństwa. Przeprowadzając audyt Twojego przedsiębiorstwa zbadamy wszystkie luki w zabezpieczeniach. Jeśli znajdziemy nieprawidłowości otrzymasz gotową instrukcję jak je wyeliminować. Końcowy raport z przeprowadzonych przez nasz zespół analiz da Ci pełny obraz funkcjonowania Twojej firmy pod kątem bezpieczeństwa informacji. Tylko dogłębny audyt zabezpieczy Cię na przyszłość.

Doświadczenie

Jako specjaliści z branży bezpieczeństwa informacji wiemy, że szczególnie ważne są: szybkość reakcji, skuteczność zabezpieczeń oraz dogłębna analiza bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm z branży telekomunikacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej oraz służb publicznych. Zadania z jakimi się mierzyliśmy pomogły nam zrozumieć oczekiwania współczesnego klienta. Dlatego nasza oferta została stworzona w taki sposób, aby zapewnić Ci kompleksową pomoc zarówno przed jak i po wykryciu zagrożenia wewnątrz Twojej firmy. Do naszych głównych działań należą:

Każdego dnia stoimy na straży Twojego przedsiębiorstwa. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich informacji z zespołem specjalistów SISOFT. Wyceń usługę i zmieńmy razem Twoja w firmę fortecę nie do zdobycia.